Reklamačný poriadok

KEDY MÁTE PRÁVO UPLATNIŤ SI REKLAMÁCIU?

V prípade že ste si zakúpili produkt a zistili ste jeho poškodenie, máte právo na reklamáciu. Je možné reklamovať len tovar, ktorý je v pôvodnom a nepoškodenom obale, obsahuje všetky originálne štítky a nejaví známky používania. Pri používaní tovaru je kupujúci povinný dodržiavať okrem všeobecne známych pravidiel aj podmienky stanovené pre používanie tovaru podľa návodu na použitie a užívať tovaru s jeho prirodzenou životnosťou.

AKO A KDE SI REKLAMÁCIU MÔŽETE UPLATNIŤ?

Reklamáciu si môžete uplatniť do 14 dní od zakúpenia tovaru písomnou formou prostredníctvom e-mailu, alebo na adrese našej prevádzky: FITBOOM.SK, Továrenská 1873/5C, 06401 Stará Ľubovňa. V prípade, že si reklamáciu budete uplatňovať prostredníctvom e-mailu, nezasielajte nám tovar poštou skôr ako vám na váš e-mail odpovieme.

AKÝ JE POSTUP REKLAMÁCIE?

1. Čitateľne vyplňte FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY a podpísaný nám ho zašlite na e-mailovú adresu: reklamacie@fitboom.sk.2. Na váš e-mail vám v čo najkratšom čase odpíšeme a budeme vás informovať o schválení vašej reklamácie.3. Po schválení reklamácie tovar starostlivo zabaľte a spolu s vyplneným a podpísaným formulárom a dokladom o kúpe ( faktúre ), nám ho doporučene zašlite poštou alebo kuriérom na adresu našej prevádzky: FITBOOM.SK, Továrenská 1873/5C, 06401 Stará Ľubovňa. Tovar neposielajte na dobierku. Tovar zaslaný na dobierku nebude prevzatý.

Športová výživa

Proteíny

Aminokyseliny a BCAA

Anabolizéry a stimulanty

Spaľovače tukov

Vitamíny a kĺbová výživa

zdravé potraviny