Zdravie na prvom mieste !

Vo FitBoom kladieme tvoje zdravie na prvé miesto. Preto k celému procesu výroby pristupujeme maximálnezodpovedne tak, aby sme dosiahli jediný výsledok – tvoj zdravší organizmus. A za tých niekoľko rokov poctivej a tvrdej práce sa nám to naozaj darí. Presvedč sa aj ty!

Pre ľudí, s láskou

Doplnky výživy a zdravé potraviny, ktoré budeš milovať

Od výberu kvalitných a prírodných ingrediencií cez našu vlastnú slovenskú výrobuaž po dodanie k tebe domov je našim cieľom prinášať chutné a funkčné doplnky výživy nielen pre lepší športový výkon, ale aj pre celkovú pohodu a zdravie tvojho organizmu.

V ponuke FitBoom tak nájdeš aminokyseliny, BCAA, proteíny, anabolizéry a stimulanty, spaľovače tukov či dôležité zložky, akými sú vitamíny, minerály a kĺbová výživa.

Zdravý život však musí byť aj chutný, a preto ti prinášame unikátne zdravé jedlo, kde nájdeš rôzne zdravé maškrty a nápoje, raňajkové kaše, proteínové palacinky a iné proteínové jedláa samozrejme extrémne populárne orieškové maslá, do ktorých sa zamiluješ na prvý pohľad.

Zdravo, funkčne a navyše chutne

Vo FitBoom chceme zákazníkom priniesť do ich života vo forme doplnkov výživy a chutných potravín kúsok naozajstného zdravia. Každý jeden produkt je vyrobený zodpovedne, poctivo a za použitia prírodných ingrediencií a surovín, vďaka čomu nemajú syntetické náhrady u nás žiadne miesto. A toto všetko balíme do úžasnej chuti a funkčnosti pre športový výkon, ale aj pre život a celkovú pohodu.

Tak si jednoducho vyber, vychutnaj naše produkty FitBoom a buď zdravší!

S láskou, zdravím a chuťou

Tvoj FitBoom

Viac ako 100 produktov
Stovky spokojných zákazníkov
Roky poctivej práce

Športová výživa

Proteíny

Aminokyseliny a BCAA

Anabolizéry a stimulanty

Spaľovače tukov

Vitamíny a kĺbová výživa

zdravé potraviny